Wczytuję dane...
O sklepie

Misja

Dogidoo to nowa, rodzinna firma. Naszą misją jest troska o dobro milusińskich poprzez  dostarczanie czworonogom i ich właścicielom artykułów zoologicznych, które cechują się rzetelnością wykonania, użytecznością oraz zjawiskowym wyglądem.


Produkty

Hunter pręży się na różowym legowisku. Wygląda bardzo poważnie, a jego brązowe oczy przykuwają uwagę. Posłanie zapewnia mu komfort i wygodę odpoczynku.Z naszej autopsji w opiece nad zwierzętami, głównie psami wynika, że duża część produktów oferowana na rynku np. przez supermarkety bądź sklepy lokalne, jest nieużyteczna lub nawet szkodliwa dla waszych pupili, a karmy wykonane są w większości ze sztucznych lub zbożowych składników. Dlatego postanowiliśmy oferować Wam tylko produkty co do których jesteśmy pewni, że pomogą w rozwoju fizycznym i psychicznym waszych ulubieńców.

Staramy się Wam doradzać podczas każdego zakupu, prowadzimy też bloga i dostarczamy inne materiały informacyjne, które mogą być pomocne przy wyborze produktów. Sami też przykładamy się do ciągłej nauki, także na błędach, w związku z tym prowadzimy sprawny system rozpatrywania reklamacji.


Nasi pupile

Po intensywnym spacerze biszkoptowy, mały labrador bawi się fioletową zabawką. Suczce rosną zęby. Zaraz dostanie miskę pełną przepysznej karmy.

W codziennej pracy, pomagają nam dwa labradory: biszkoptowa „Maja” i czarny „Hunter”. Są to zwierzaki należące do naszej hodowli, pies ma ponad 2 lata, a suczka 1,5 roku. Chłopak charakteryzuje się wysokim poziomem energii, solidną budową i chęcią poznawania nowych terenów, uwielbia zabawy z wężem ogrodowym oraz treningi posłuszeństwa (poważnie Mrugnięcie).

Majka to dama o zrównoważonej osobowości, cechuje ją opanowanie, przyjacielskie usposobienie, a także troska o dom. Do jej ulubionych zajęć należą gonienie za „króliczkami” ze światła, zabawa z dziećmi oraz zabiegi pielęgnacyjne.

Do naszej rodziny należy też zaprzyjaźniony Rosyjski toy terier. Reprezentantką tej rzadko spotykanej w Polsce rasy jest szlachetna Rudolfina. Rudi ma żywy temperament, jest bardzo inteligentna i nieprawdopodobnie jak na swoją posturę odważna.


Weterynarz

Współpracujemy z przychodnią weterynaryjną, która nadzoruje jakość naszych artykułów pod kątem bezpieczeństwa dla zwierząt, a także dostarcza nam pomocy w prowadzeniu bloga i przygotowywaniu materiałów edukacyjnych. Dzięki temu macie pewność, że kupowane towary są przyjazne dla zdrowia oraz zgodne z unijnymi normami.

Rudi leży na różowym legowisku. Spogląda na nas swoimi wyłupiastymi oczami. Zdjęcie wykonano w mieszkaniu.

Producenci

Na naszych dostawców staramy się wybierać firmy o dużym doświadczeniu, co do których mamy pewność, że ich artykuły są zdrowe i bezpieczne dla naszych zwierzaczków. Szczegółowe opisy dostawców znajdziesz tutaj: http://www.cazo.eu/#!/about , http://www.zooleszcz.pl/firma.