Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od:15.00 PLN
Producent: Cazo
Cena:
135,00 PLN
Produkt dostępny!
1 szt.

Domek dla psa lub kota wyprodukowany przez rodzinną firmę z wieloletnią tradycją w branży zoologicznej i weterynaryjnej. Pozwoli twojemu zwierzakowi relaksować się we własnym zacisznym kąciku. Wygodne, podwyższone podłoże zapewnia komfort snu i wypoczynku przez całą dobę.

Zgrabne wymiary, funkcjonalny uchwyt oraz możliwość składania ułatwią Ci zabranie domku na wakacje.  Dzięki temu  twój pupil nawet w nowym otoczeniu poczuje się swobodnie  będzie odprężony. Otwierany front zwiększa przewiewność w gorące dni, a także pomaga w utrzymaniu czystości.

Wybór kolorystyki i elegancki design, nie stanowią  wyłącznie uzupełnienia funkcjonalności, ale nadają niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu.

Kolekcja Noir należy do linii „Cazo Exclusive” dla klientów ceniących sobie styl i precyzyjne wykonanie każdego szczegółu, O czym świadczy widoczna na zdjęciach ornamentyka. Kwieciste, stonowane wzory zaprojektowane zostały zgodnie z panującymi w modzie trendami.

Zalety:

- miękkie miejsce do snu

- zapewnia zwierzęciu bezpieczną przestrzeń

- łatwe w transporcie

- atrakcyjny  wygląd

- stosunek cena/jakość

Porada

Nie zmuszaj zwierzaka do spania w domku na siłę, powinien mu się on kojarzyć ze spokojem i pozytywnymi emocjami. Postaraj się, aby pupil sam wszedł do swojego legowiska. W tym celu wykaż się cierpliwością oraz wykorzystaj jakąś nagrodę: smakołyk, zabawkę, a dla szczeniaka kocyk pachnący matką. Kiedy czworonóg wejdzie do środka, pozwól mu się odprężyć, a następnie raz na jakiś czas pochwal go lub pogłaszcz. ( Chcesz dowiedzieć się więcej kliknij )

Nie zwlekaj Reksio już zbiera pieniądze.